Gaga Mobilya, evlerinizi yeniden şekillendiren, estetik ve işlevselliği bir araya getiren özgün mobilya tasarımlarıyla öne çıkan bir markadır.

İnce işçiliği, kaliteli malzemeleri ve yenilikçi yaklaşımıyla, yaşam alanlarınızı daha konforlu, daha şık ve daha özgün hale getiriyoruz.

Gaga mobilya olarak 2017 yılında KOSGEB işletme kuruluş desteği ile Kayseri Metal Sanayi Bölgesinde 200 m2 kapalı alanda metal mobilya üretimine başladık.

Kurulduğumuz yıldan bugüne metal mobilya, koltuk, kanepe, aksesuar üretim alanlarında DEMONTE ürünlerin üretiminde sektörde öncü firma olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Yapmış olduğumuz ürünler demonte olmaları özelliği ile e-ticaret sektöründe bize taşıma, depolama ve alan kullanımı anlamında katkı sağlamıştır.

Faaliyete başladığımız günden bugüne sürekli ve hızlı bir şekilde gelişen e-ticaret sektörünün pandemi ile birlikte ülkemizde ve dünyadaki pazar payı hızla büyümüş ve tüketicinin alışveriş alışkanlıklarının bu sektöre yönelmesine katkı sağlamıştır. Bu amaçla hitap ettiğimiz müşterilere kolay taşınıp depolanabilir, ekonomik ve kaliteli ürün tedariği sağlamaktayız.

Odak noktamızın e-ticaret olmasından kaynaklı ürün çeşitliliğimizi ve ARGE çalışmalarımızı bu amaçlar doğrultusunda geliştirmekteyiz. Üretime başladığımız yıldan itibaren e-ticaret sektörünün gelişimi sektöre bakış açımızı farklılaştırıp satış odağımızı bu yöne çevirmemizi sağlamıştır.

İşletmemizi kurmuş olduğumuz günden itibaren birçok pazaryerinde (trendyol, hepsiburada, n11, vivense vb.) aktif olarak satışlarımızı devamlı geliştirerek bu sektörde öncü firma olduk. Günümüz şartlarında işletmemizi daha da geliştirmek amacıyla faaliyet alanımızı yurtdışı pazaryerlerine özellikle Avrupa pazarına çevirmiş bulunmaktayız

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımızla, her bir ürünümüzde kaliteyi ve özgünlüğü garanti ediyoruz. Tasarım ve üretim süreçlerinde sürdürülebilirlik ilkesini benimseyerek çevreye duyarlı bir yaklaşımı destekliyoruz.

Evlerinize değer katan, tarzınızı yansıtan mobilya çözümleri için Gaga Mobilya’yı tercih edin. Estetiği yaşam alanlarınıza taşıyın, hayallerinizin
ötesinde bir ev dekorasyonu için bize katılın.